Kas yra Adblock Plus?

Adblock Plus yra vienas iš populiariausių naršyklių plėtinių, skirtų populiariausioms naršyklėms Mozilla Firefox, Google Chrome ir Opera naršyklei. Šio plėtinio pagrindinė užduotis – pašalinti visas reklamas, taip pat ir Youtube reklaminius klipus, Facebook reklamas, reklamines antraštes, iššokančius langus, puslapio pagrindo reklamas ir t.t. kol naršote įvairius puslapius.

Kaip Adblock Plus veikia?

Norint blokuoti reklamas, būtina pasakyti Adblock Plus programai, kurias reklamas blokuoti. Vos tik įdiegtame Adblock Plus plėtinyje nėra nustatymų ir nurodymų, ką reiktų blokuoti, tad reiktų iš karto nustatyti tam tikrus filtrus. Kai blokavimo filtrai nustatomi, plėtinys neberodo tam tikrų reklamų tam tikruose puslapiuose. Kai reklamos užblokuojamos, jų vietoje puslapyje tiesiog paliekama tuščia balta vieta. Taip nutinka nes Adblock Plus turi specialią funkciją, kuri gali paslėpti tam tikrus naršyklėje rodomus elementus ir jų paprasčiausiai vartotojui nerodyti. Tie paslepiami elementai ir yra reklamos, kurių interneto lankytojai dažniausiai nelabai mėgsta.

Kaip įdiegti Adblock Plus

Firefox naršyklėje

Jei naudojatės Mozilla Firefox naršykle, paspauskite „Install“ mygtuką esantį šiame Firefox plėtinių diegimo puslapyje. Firefox paklaus, ar leidžiate, kad Adblock Plus būtų instaliuotas, tada paslauskite „Allow“.

 

Firefox automatiškai pradės šio plėtinio atsisiuntimą ir diegimą, prieš tai paklaus ar tikrai pasitikite šiuo šaltiniu. Paspauskite „Install Now“ ir Adblock Plus įskiepis bus pridėtas į Jūsų Firefox naršyklę.

Dabar esate apsaugoti nuo didžiosios daugumos įkyrių reklamų internete!

Chrome naršyklėje

Google Chrome naršyklė suteikia net du būdus, kaip įdiegti reklamų blokavimo programinę įrangą. Lengviausias būdas – per oficialų Adblock Plus puslapį. Kitas būdas – per Google Chromė plėtinių parduotuvę.

Dviejų žingsnių diegimas per Adblock Plus svetainę

Paprasčiausiai nueikite į Adblock Plus instaliavimo instrukcijos puslapį ir paspauskite „Install“ mygtuką. Taip pradėsite siųstis programą į naršyklę. Tada paspauskite „Add“, kai atsiras iššokantis langelis jūsų naršyklėje:

Adblock Plus instaliuojamas į Jūsų naršyklę. Ar viskas pavyko, sužinosite tada, kai pasirodys štai tokia angliška žinutė (Adblock Plus buvo sėkmingai instaliuotas):

Instaliavimo procesas 3 žingsniai per Google Chrome plėtinių parduotuvę

Jei norite būti tikri, kad instaliuojate naujausią ir teisingiausią Adblock Plus versiją, paspauskite šią nuorodą ir atsidarykite ABP puslapį Chrome plėtinių parduotuvėje. Viskas turėtų atrodyti panašiai, kaip čia:

Šiame lange dešinėje pusėje viršuje yra „Add to Chrome“ mygtukas. Paspauskite jį ir tada iššoks langas, kuriame turėsite paspausti „Add“ – taip Adblock Plus plėtinys bus įdiegtas Jūsų naršyklėje:

Kai patvirtinsite ir instaliavimo procesas pasibaigs, Jūs būsite apsaugoti nuo įkyrių interneto reklamų ir iššokančių langų! Adblock Plus yra populiariausias pasaulyje reklamų blokavimo plėtinys, todėl veikia nepriekaištingai.

Opera naršyklėje

Norėdami įdiegti Adblock Plus savo Opera naršyklėje, nueikite į šį Opera priedų puslapį ir paspauskite „Add to Opera“ mygtuką. Tada pasirodys panašus iššokantis langas:

Tiesiog patvirtinkite, kad tikrai pageidaujate įsidiegti paspaudę mygtuką „Install“. Viskas, Adblock Plus dabar paslėps nereikalingas reklamas ir Opera naršyklėje.

Jei turite daugiau klausimų, ar kitų bėdų su savo kompiuteriu, visuomet galite su mumis susisiekti el. paštu, telefonu arba tiesiog atvykti į vieną iš

mūsų klientų aptarnavimo skyrių ir mes padėsime išspręsti visas iškilusias bėdas – kontaktai 🙂