Apie Termopastą

Nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas – Tai paslauga kuri reikalauja kruopštumo, žingeidumo, noro tobulėti ir surasti bei spręsti problemas. Tokie mes ir stengiamės būti. Greitėjantis gyvenimo tempas ir nuolatinė laiko stoka padarė mūsų turimus kompiuterius neatsiejamus nuo mūsų kasdienybės. Kompiuteris tapo darbo įrankiu, pramogų centru ar tiesiog komunikacijos priemone.

Kadangi tai mūsų kasdienybės dalis, ji turi patikimai tarnauti, todėl reikia palaikyti kompiuterio techninę priežiūrą. Neprižiūrint nešiojamo ar stacionaraus kompiuterio, galite prarasti jums svarbius duomenis ar tiesiog patirti didelių išlaidų. Patikėkite kompiuterio remontą žmonėms, kuriems svarbesnė kokybė nei kiekybė – taip turėsite maksimaliai gerai suremontuotą kompiuterį, kuris bus patikimas tiek darbe, tiek namuose.

Jei netikėtai užkluptų bėda, kompiuteris tiesiog išsijungtų, išgirstumėt nežinomus garsus, kompiuteris labai stipriai kaistų ar tiesiog sugestų– nepamirškite, kad yra žmonių, kurių pagrindinis tikslas kokybiškos kompiuterių remonto paslaugos, bei puikiai veikiantis, ir svarbiausia, patikimas Jūsų kompiuteris.
Teikiamos kompiuterių remonto paslaugos yra aprašytos skiltyje „Remonto kainos“, o jei kilo klausimų – susisiekite elektroniniu paštu arba telefonu.

Malonus aptarnavimas

Profesionalūs meistrai

Aukščiausia darbų kokybė

Suteikiama garantija