KAIP TAI VEIKIA?

Užsisakykite šią paslaugą užpildydami šalia esančią užsakymo formą arba paskambindami tel. numeriu: +370 672 22354. Pasirinkę sau patogų laiką bei norimą vietą, pradėkite ruošti siuntinį. Saugiai supakuokite savo įrenginį, atsispausdinkite siuntos lapuką (atsiųsime el. paštu) bei priklijuokite jį ant pakuotės. Tuomet tiesiog palaukite, kol kurjeris su Jumis susisieks telefonu ir paims siuntą!

Atsiskaityti galėsite bankiniu pavedimu kai įrenginys bus suremontuotas bei pasiruošęs keliauti pas savo šeimininką! Taip pat, pranešę iš anksto**, turėsite galimybę atsiskaityti grynais, kurjeriui pristatant siuntą.

Ši paslauga yra saugi, greita ir tikrai labai patogi! Jūsų kompiuteris remontui bus paimtas profesionalios greitųjų siuntų tarnybos, kurioje visi siuntiniai yra apdrausti. Kurjeris pristatys siuntą per 1d.d. ir Jums nereikės iškelti kojos iš namų ar net ofiso.

*Kurjerio paslauga nieko nekainuos jei remontą atliksite pas mus. Po nemokamos pirminės diagnostikos turėsite galimybę atsisakyti remonto, tačiau tuomet bus taikomas 10 eurų transportavimo mokestis.

** Norint atsiskaityti grynais susisiekite bei praneškite iš anksto. Taikomas 2 eurų papildomas mokestis.

    Ar turėsite galimybę atsispausdinti siuntos lipduką?
    TaipNe