Kaip priversti Windows pradėti atnaujinimą į Windows 10


Kaip priversti Windows pradėti atnaujinimą į Windows 10

 

Taigi, Windows 10 jau čia! Daugybė žmonių jau gali atsinaujinti, tačiau dar nemažai negali atsisiųsti atnaujinimo failų, nes Microsoft jiems neuždegė „žalios šviesos“. Aišku, yra galimybė tai padaryti rankiniu būdu.
Kaip atsinaujinti Windows 10 nesinaudojant Windows Update funkcija galite paskaityti čia, o dabar parodysime būdą, kaip atnaujinti Windows 7, 8, 8.1 į Windows 10 naudojant Windows Update funkciją.

Matote, Microsoft nori atnaujinti Windows 10 palaipsniui. Tai reiškia, kad net jei Jūsų kompiuteris paruoštas atnaujinimui, nebūtinai jums bus suteikta galimybė iš karto atsisiųsti Windows 10 atnaujinimo programos failo. Laukti galima, bet tai tegul daro „mėgėjai“. Mes tai galime padaryti rankiniu būdu – priverstinai.

Windows 10 instaliavimo programėlė sako, kad „praneš, kai instaliavimas bus galimas“? Nekreipkite dėmesio, nes dabar yra nesudėtingas būdas priverstinai atnaujinti Windows 7 ar Windows 8 į Windows 10 OS. Čia pateiksime konkrečias instrukcijas su ekrano nuotraukomis, kaip tai padaryti.

 1. Ištrinkite senus Windows atnaujinimų failus

Pirmiausia, nueikite į C:\Windows\SoftwareDistribution\Download (jei Jūsų Windows instaliuoti kitame diske, pakeiskite C raidę į jūsų disko pavadinimą, kuris irgi žymimas raide) ir ištrinkite visus šiame aplanke esančius failus. Windows atnaujinimo programai reikalinga tuščia vieta, iš kurios ji pradėtų atnaujinimą.

Windows 10 priverstinis atnaujinimas 1

2. Įjunkite Windows Update programą

Atidarykite Windows Update funkciją, ją galite rasti į paieškos lauką įvedę „Windows Update“. Kol kas nieko nespauskite.

Windows 10 priverstinis atnaujinimas 2

3. Įjunkite Command Prompt programą

Atverkite rankinių komandų eilutę – Command Prompt – administratoriaus teisėmis. Tai galite padaryti paspaudę paiešką ir įrašę „cmd“ į paiešką, tačiau ant jos nespauskite ir nepaleiskite. Paspauskite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite „Run as administrator“.

Windows 10 priverstinis atnaujinimas 3

Rankomis įveskite wuauclt.exe/updatenow, bet nespauskite Enter – ši komanda privers Windows atnaujinimo programą ieškoti atnaujinimų. Kol kas palikite šį langą ramybėje ir NEspauskite Enter.

Windows 10 priverstinis atnaujinimas 4

4. Pradėkite atnaujinimą

Grįžkite į Windows atnaujinimo programos langą ir paspauskite „Check for updates“ kairėje pusėje. Turėtų pasirodyti užrašas „Checking for updates…“

Windows 10 priverstinis atnaujinimas 5

Kol ieškoma atnaujinimai, grįžkite į komandų eilutę ir dar kartą įveskite komandą, kurią minėjome.

Windows 10 priverstinis atnaujinimas 6

Dabar turėtumėte pamatyti užrašą, kad Windows atnaujinimas atsisiunčia Windows 10. Viskas, galite pradėti atnaujinimą. Rekomenduojame, kad prieš pradėdami šį procesą, sukurtumėte savo sistemos atsarginę kopiją (backup). Sėkmės!

Share Button
Kaip atsinaujinti į Windows 10 nesinaudojant Windows Update funkcija
Viskas ką turite žinoti apie mėlynąjį mirties ekraną